Onze specialisten

De mensen van NNPC

Persoonlijke verbinding, 24/7 bereikbaarheid en korte communicatielijnen: dit zijn onze specialisten die het waarmaken.

Rob Beets
Voorzitter Raad van Bestuur
+31 (0)6 5432 5185
beets@nnpc.nl

Margreet Huisman
Lid Raad van Bestuur
+31 (0)6 2920 2461
huisman@nnpc.nl

Jonathan de Haan
Lid Raad van Bestuur
+31 (0)6 5232 6888
dehaan@nnpc.nl

Karel Maes
Claimshandler
+31(0)6 8272 9475
maes@nnpc.nl

Marco Smid
Claimshandler
+31 (0)6 2111 5191
smid@nnpc.nl

Laura Koerts
Claimshandler
+31(0)6 8235 4316
koerts@nnpc.nl

Maksim Mirzoev
Director Commercial & Underwriting
+31 (0)6 82 01 16 08
mirzoev@nnpc.nl

Alinde Puper
Teamleider Underwriting
+31(0)6 1542 9840
puper@nnpc.nl

Eli Gottschal
Medewerker Underwiting
+31 (0)6 1507 2085
gottschal@nnpc.nl

Jordi Schipper
Medewerker Underwriting
+31 (0)6 2121 4138
schipper@nnpc.nl

Ilse Verhage
Manager Finance & Control
+31(0)6 8281 5736
verhage@nnpc.nl

Anno Huisman
Financieel medewerker
+31(0)6 5780 8554
a.huisman@nnpc.nl

Wouter van Vliet
Administratief medewerker finance
+31(0)6 2516 1499
vanvliet@nnpc.nl

Annette van den Born
Stafmedewerker
+31(0)6 8271 2925
born@nnpc.nl