Onze specialisten

De mensen van NNPC

Persoonlijke verbinding, 24/7 bereikbaarheid en korte communicatielijnen: dit zijn onze specialisten die het waarmaken.

Rob Beets
Voorzitter Raad van Bestuur
+31 (0)6 5432 5185
beets@nnpc.nl

Margreet Huisman
Lid Raad van Bestuur
+31 (0)6 2920 2461
huisman@nnpc.nl

Jonathan de Haan
Lid Raad van Bestuur
+31 (0)6 5232 6888
dehaan@nnpc.nl

Lars Hoedemaker
Bestuurssecretaris
+31 (0)6 2516 1499
hoedemaker@nnpc.nl

Daphne Weijers
Claimshandler
+31 (0)6 5569 8969
weijers@nnpc-rechtsbijstand.nl

Marco Smid
Claimshandler
+31 (0)6 2111 5191
smid@nnpc.nl

Henk de Gelder
Claimshandler
+31 (0)6 2114 2113
degelder@nnpc-rechtsbijstand.nl

Nynke van der Steur
Claimshandler
+31 (0)6 5055 2353
steur@nnpc.nl

Karel Maes
Manager Claims
+31(0)6 8272 9475
maes@nnpc.nl

Laura Koerts
Claimshandler
+31(0)6 8235 4316
koerts@nnpc.nl

Daan Damen
New Business Developer
+31(0)6 2488 9153
damen@nnpc.nl

Reinier Jansen
New Business Developer
+31(0)6 2498 3750
jansen@nnpc.nl

Alinde Puper
Teamleider Underwriting
+31(0)6 1542 9840
puper@nnpc.nl

Roos Eising
Medewerker Underwriting
+ 31(0)6 4606 5563
eising@nnpc.nl

Eli Gottschal
Medewerker Underwiting
+31 (0)6 1507 2085
gottschal@nnpc.nl

Jordi Schipper
Medewerker Underwriting
+31 (0)6 2121 4138
schipper@nnpc.nl

Ilse Verhage
Manager Finance & Control
+31(0)6 8281 5736
verhage@nnpc.nl

Anno Huisman
Financieel medewerker
+31(0)6 5780 8554
a.huisman@nnpc.nl

Martijn Bakker
Financieel medewerker
+31(0)6 8274 0933
bakker@nnpc.nl

Annette van den Born
Stafmedewerker
+31(0)6 8271 2925
born@nnpc.nl

Larissa Soetendal
Management Assistent
+31 (0)6 8212 8615
soetendal@nnpc.nl